Our product range includes a wide range of 4mm advertising led display screen, advertising led display screen, 5mm advertising led display screen and 6mm advertising led display screen.
₹ 4500 / sq ft Get Latest Price
| Application | Outdoor |
| Pixel Pitch | 4 mm (P4) |
| Brightness | ≥ 4500 nits |
| Refresh Rate | ≥ 3840 Hz |
| Module Size | 320x160 mm |
| IP Rating | IP65 |
₹ 4600 / sq ft Get Latest Price
| Application | Outdoor |
| Pixel Pitch | 10 mm (P10) |
| Brightness | ≥ 5000 nits |
| Refresh Rate | ≥ 3840 Hz |
| Module Size | 500x250 mm |
| IP Rating | IP65 |
₹ 40000 / Piece Get Latest Price
| Application | Outdoor |
| Pixel Pitch | 5 mm (P5) |
| Brightness | ≥ 5000 nits |
| Refresh Rate | ≥ 3840 Hz |
| Module Size | 320x160 mm |
| IP Rating | IP65 |
₹ 4500 / sq ft Get Latest Price
| Application | Outdoor |
| Pixel Pitch | 6 mm (P6) |
| Brightness | ≥ 5000 nits |
| Refresh Rate | ≥ 3840 Hz |
| Module Size | 320x160 mm |
| IP Rating | IP65 |
Mohd Sakib (CEO)
N.S Led
Ground Floor Blk-A, House No C-299,305 KH. No. 564, Bhalswa Dairy, Rajeev Nagar
New Delhi - 110042, Delhi, India